فرکانس شبکه جدید " من و تو " Manoto1  با برنامه های حرفه ای
 با شعار "  تلوزیون برای من و تو " روی هاتبرد

نصب تجهیزات پیشرفته تلویزیونی، راه اندازی استودیوهای بزرگ، استخدام مجریان و دستندرکاران جوان، ضبط برنامه ها و تدارک برای پخش رسمی کانال تلویزیونی با نام manototv 1  از روز 6 آبان  امسال برای ایرانیان 
 
تلویزیونی با نام من و تو  " Manoto1 "
manoto1 اولین کانال گروه شبکه تلویزیونی مرجان (MTN) در لندن بشمار می رود. این کمپانی راه اندازی کانال تلویزیونی manoto2 (تلویزیون کاوش) را هم در دستور کار خود دارد.شبکه " manoto1 " ماه هاست که در حال آماده سازی برای پخش برنامه هایش از پایتخت انگلستان است و خود را شبکه ای متفاوت و جنجالی برای بزرگسالان معرفی می کند و می گوید قرار است از هر آنچه که بینندگان دوست دارند حرف بزند. از موسیقی، سینما ، فرهنگ و اقتصاد تا بحث و گفتگو در مورد ایران، مذهب و خرافات.
این شبکه که به گفته وبسایت رسمی خود  در روز 6 آبان  از شهر لندن  روی ایر خواهد رفت و در حال استخدام پرسنل خود است! تلویزیون من و تو حق اختصاصی تولید برنامه Come Dine With Me به سبک ایرانی‌ را را از کانال ITV خریداری نموده و هم اکنون در حال تهیه و ضبط برنامه هاشون هستند
 

فرکانس شبکه من و تو هاتبرد Hotbird
فرکانس : 
۱۱۳۱۷
 Frequency
 عمودی 
سیمبل ریت: 27500

http://dvb3at.blogsky.com

 

آکادمی موسیقی گوگوش
manototv 1 از هم اکنون مژده پخش چند برنامه دیدنی را به بینندگان خود داده که از جمله آنها برنامه ای با حضور گوگوش خواننده محبوب است. این اولین بار پس از انقلاب ایران خواهد بود که گوگوش میزبانی یک برنامه تلویزیونی را عهده دار می شود.
یک فرصت بی نظیر برای کشف استعدادهای پنهان در موزیک ایران
اسم این برنامه را هم " آکادمی گوگوش " گذاشته اند و قرار است به عنوان آکادمی موسیقی تلویزیونی برای شرکت علاقمندان به آوازخوانی فعالیت کند.
آکادمی موسیقی گوگوش یک سریال جدید تلویزیونی برای کشف استعدادهای تا به حال ناشناخته است که با کمک گوگوش و هدایت یاران متخصص و با تجربه او ،چهره های جدید ناشناخته موسیقی ایرانی‌ را به شهرتی فراگیر خواهد رساند.
ضبط این برنامه ها تابستان امسال شروع خواهد شد و از پاییز به بعد از طریق ماهواره در ایران ، اروپا و خاورمیانه پخش خواهند شد.
همین حالا با ما تماس بگیرید!!
ما به دنبال هنرمندان استثنائی هستیم که ستاره‌های برنامه ما شوند و قادر به آواز خواندن و صحبت کردن به زبان فارسی باشند. مهم نیست که شما دوست دارید به چه سبکی بخوانید ! بگذارید گوگوش و یارانش به شما کمک کنند تا به یک پدیده بینظیر موسیقی تبدیل شوید.
مسابقه آشپزی بفرمایید شامبرنامه دیگر این شبکه هم " بفرمایید شام " که مسابقه ایست با حضور چهار یا پنج شرکت کننده که در آشپزی آماتور هستند و همین مسئله چاشنی خنده را به برنامه بفرمایید شام می آورد.
  برای دیدن لیست و زمان پخش برنامه ها به این لینک بروید http://dvb3at.blogsky.com/1389/08/10/post-41/


منبع:
http://dvb3at.blogsky.com

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 19 مهر 1389    | توسط: حامد    |    | نظرات()